Team

Directeur van de Buizerd


Zorgteam van de Buizerd

Niet op de foto maar ook werkzaam op de Buizerd:
– Janis van Zoggel (OA)

Leerkrachten bovenbouw


Leerkrachten middenbouw

Niet op de foto, maar ook werkzaam in de middenbouw;

– Sanne de Haan
– Eline Buijsrogge
– Petra Tewis

Leerkrachten onderbouw

Niet op de foto, maar ook werkzaam in de kleuterbouw;

– Tanja Noy
– Kelly Bijlaart


Ondersteunend personeel

Niet op de foto, maar ook als vrijwilliger werkzaam op de Buizerd,

– Nicolien Nuijten.

Mailadressen schooljaar 2023-2024

Directie
Miranda.Drubbel@kansenkleur.nl

Zorgteam
Janis.van.zoggel@kansenkleur.nl
Yanga.Rossen@kansenkleur.nl
Monique.Severijnen@kansenkleur.nl
Lotte.Hendriks@kansenkleur.nl

Bovenbouw leerkrachten
Jikke.Wittekamp@kansenkleur.nl
Jan.Kemps@kansenkleur.nl
Wendy.van.Teeffelen@kansenkleur.nl
Franke.Marres@kansenkleur.nl
Kim.Dekkers@kansenkleur.nl
Wim.Cuppens@kansenkleur.nl
Olaf.stoer@kansenkleur.nl
Trudie.van.Megen@kansenkleur.nl

Middenbouw leerkrachten
Janneke.Paasse@kansenkleur.nl
Kim.van.Wijk@kansenkleur.nl
Lieke.van.Baardewijk@kansenkleur.nl
Ingrid.Peters@kansenkleur.nl
Manou.Wennekes@kansenkleur.nl Jolanda.van.Wolde@kansenkleur.nl Sanne.de.Haan@kansenkleur.nl
wieneke.roest@kansenkleur.nl
Petra.tewis@kansenkleur.nl
eline.buijsrogge@kansenkleur.nl

Kleuterbouw leerkrachten
Ine.Kanters@kansenkleur.nl
Inge.Scholten@kansenkleur.nl
Monique.Reuvers@kansenkleur.nl
Sandra.holten@kansenkleur.nl
tanja.noy@kansenkleur.nl
kelly.bijlaart@kansenkleur.nl
eline.duin@kansenkleur.nl

Ondersteunend personeel
Tika.Cornelissen@kansenkleur.nl
Erich.vander.Velden@kansenkleur.nl