Team

Even voorstellen…

De directie v.l.n.r.: Miranda Drubbel en Bart Loman.
Het ondersteuningsteam v.l.n.r.: Debby Joosten (intern begeleider) Lotte Hendriks (onderwijsassistent) Yanga Rossen (onderwijsassistent) Tessa Weijers (onderwijsassistent zorg).
De conciërge: Erich van der Velden.
De kleuterbouw v.l.n.r.: Linda van Ooijen, Sandra Holten, Monique Reuvers, Jolinde Prinsen, Yvonne Nusselder, Ine Kanters en Inge Scholten.
De onderbouw v.l.n.r:  Ingrid Zwartjes, Jolanda van Wolde, Hanneke Jacobs, Maria Daanen, Wieneke Roest, Monique Severijnen.
De middenbouw v.l.n.r.: Heidi Noordenburg, Janneke Paasse, Wim Cuppens en Kim van Wijk.
De bovenbouw v.l.n.r.: Jan Kemps, Miranda Drubbel, Kim Dekkers, Wendy van Teeffelen, Jikke Wittekamp, Franke Marres, Jeroen Oosterhout en Tirza (stagiair).

Mailadressen schooljaar 2020-2021

Directie/intern begeleider

Directeur: Bart Loman directie-buizerd@kansenkleur.nl
Teamleider: Miranda Drubbel miranda.drubbel@kansenkleur.nl
Intern begeleider: Debby Joosten debby.joosten@kansenkleur.nl
   

Onderwijsassistenten/ondersteunend personeel

Yanga Rossen, OA midden/bovenbouw yanga.rossen@kansenkleur.nl
Lotte Hendriks, OA kleuter/onderbouw lotte.hendriks@kansenkleur.nl
Tessa Weijers, OA interne begeleiding

tessa.weijers@kansenkleur.nl

Administratie: Tika Cornelissen administratie-buizerd@kansenkleur.nl
Conciërge: Erich van der Velden erich.vander.velden@kansenkleur.nl

Kleuterbouw groep 1/2

Jacqueline Parijs jacqueline.parijs@kansenkleur.nl 
Monique Reuvers monique.reuvers@kansenkleur.nl
 Ine Kanters
ine.kanters@kansenkleur.nl
Sandra Holten

Inge Scholten

Jolinde Prinsen

Yvonne Nusselder

Linda van Ooijen

sandra.holten@kansenkleur.nl

inge.scholten@kansenkleur.nl (MR lid, GMR lid)

jolinde.prinsen@kansenkleur.nl  (Bouwcoördinator 1-2)

Yvonne.nusselder@kansenkleur.nl

Linda.van.ooijen@kansenkleur.nl

Onderbouw groep 3/4:

Paul Broens paul.broens@kansenkleur.nl
Ingrid Zwartjes ingrid.zwartjes@kansenkleur.nl
   
Monique Severijnen monique.severijnen@kansenkleur.nl
Jolanda van Wolde jolanda.van.wolde@kansenkleur.nl (Bouwcoördinator 3-4)
   
Hanneke Jacobs
Maria Daanen Maria.daanen@kansenkleur.nl
Wieneke Roest wieneke.roest@kansenkleur.nl (MR lid en ICT beheer)

Middenbouw groep 5/6:

   
Heidi van Noordenburg heidi.van.noordenburg@kansenkleur.nl
Kim van Wijk Kim.van.wijk@kansenkleur.nl (Bouwcoördinator 5-6)
Wim Cuppens wim.cuppens@kansenkleur.nl
Janneke Paasse janneke.paasse@kansenkleur.nl

Bovenbouw groep 7/8:

Wendy van Teeffelen wendy.van.teeffelen@kansenkleur.nl
Kim Dekkers kim.dekkers@kansenkleur.nl
Franke Marres franke.marres@kansenkleur.nl
Jan Kemps jan.kemps@kansenkleur.nl
Jeroen Oosterhout jeroen.oosterhout@kansenkleur.nl(Bouwcoördinator 7-8)
Jikke Wittekamp jikke.wittekamp@kansenkleur.nl (Flexibele leerkracht)