Team

Directie van de Buizerd


Zorgteam van de Buizerd

Leerkrachten bovenbouw

Niet op de foto, maar ook werkzaam in de bovenbouw;
– Franke Marres
– Kim Dekkers
– Nina Benders

Leerkrachten middenbouw

Niet op de foto, maar ook werkzaam in de middenbouw;
– Heidi van Noordenburg

Leerkrachten onderbouw

Niet op de foto, maar ook werkzaam in de onderbouw;
– Lieke van Baardewijk
– Manou Wennekes

Leerkrachten kleuterbouw

Niet op de foto, maar ook werkzaam in de kleuterbouw;
– Yvonne Nusselder
– Eline Duin

Ondersteunend personeel

Mailadressen schooljaar 2020-2021

Directie
Bart.Loman@kansenkleur.nl
Miranda.Drubbel@kansenkleur.nl

Zorgteam
Debby.Joosten@kansenkleur.nl
Yanga.Rossen@kansenkleur.nl
Monique.Severijnen@kansenkleur.nl
Lotte.Hendriks@kansenkleur.nl

Bovenbouw leerkrachten
Jikke.Wittekamp@kansenkleur.nl
Jan.Kemps@kansenkleur.nl
Wendy.van.Teeffelen@kansenkleur.nl
Franke.Marres@kansenkleur.nl
Kim.Dekkers@kansenkleur.nl
Nina.Benders@kansenkleur.nl

Middenbouw leerkrachten
Janneke.Paase@kansenkleur.nl
Kim.van.Wijk@kansenkleur.nl
Wim.Cuppens@kansenkleur.nl
Heidi.van.Noordenburg@kansenkleur.nl

Onderbouw leerkrachten
Lieke.van.Baardewijk@kansenkleur.nl
Hanneke.Jacobs@kansenkleur.nl
Ingrid.Peters@kansenkleur.nl
Manou.Wennekes@kansenkleur.nl

Kleuterbouw leerkrachten
Ine.Kanters@kansenkleur.nl
Jolinde.Prinsen@kansenkleur.nl
Inge.Scholten@kansenkleur.nl
Monique.Reuvers@kansenkleur.nl
Maria.Daanen@kansenkleur.nl
Yvonne.Nusselder@kansenkleur.nl
Eline.Duin@kansenkleur.nl

Ondersteunend personeel
Tika.Cornelissen@kansenkleur.nl
Erich.vander.Velden@kansenkleur.nl